Терморегулятор terneo vt - цифровий регулятор температури повітря
Терморегулятор застосовується для підтримки встановленої температури повітря в діапазоні від 0° до 35°С. Пристрій контролює роботу електричних обігрівачів потужністю до 3 кВт. Температурний датчик вже вбудований у корпус.
Зручність в управлінні
Ви самі вирішуєте, коли потрібно вмикати обігрів. Регулювання роботи здійснюється лише двома кнопками! Терморегулятор має цифровий екран для відображення температури та зручної навігації у меню.
Калібрування вимірювання температури
У налаштуваннях терморегулятора необхідно ввести дані про потужність підключеного обладнання. Це дозволить вбудованому датчику температури точніше підтримувати комфортні умови у приміщенні.
Крім того, ви можете додатково скоригувати значення температури, що відображається на екрані терморегулятора.
Швидкий монтаж
Вам не потрібно встановити додаткові датчики. Монтаж терморегулятора здійснюється у стандартний підрозетник, а декоративна рамка стане органічним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Безпека понад усе
З міркувань безпеки пристрій автоматично вимкнеться, якщо температура всередині корпусу буде вище 85°С. Як тільки вона знизиться до 80°С, терморегулятор відновить свою роботу.
Функція блокування кнопок не дозволить змінити налаштування, наприклад, вашим дітям.
У комплект поставки входить:
- терморегулятор terneo vt;
- декоративна рамка;
- гарантійне свідоцтво;
- гарантійний талон;
- інструкція;
- технічний паспорт;
- заводська пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 85 |
| Колір | Слонова кістка |
| Ступінь захисту | ІР20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 1 069 ₴





