Терморегулятор програмований Castle М6.716 - слонова кістка, програматор для теплої підлоги

Призначення терморегулятора Castle M6.716
Програмований терморегулятор Castle М6.716 рекомендується для керування електричними системами обігріву "тепла стать":
На лицьовій частині регулятора є рідкокристалічний дисплей, 4 навігаційні кнопки для керування й програмування регулятора, датчик кімнатної температури.
Програматор обладнаний двома датчиками температури: вбудованим датчиком температури повітря і виносним датчиком температури підлоги. З використанням функції "тижневого програмування" є можливість розбити добу на шість періодів, і регулятор теплої підлоги буде автоматично підтримувати індивідуально встановлену температуру для кожного з періодів. Також є можливість вибору "комфортного" або "ручного" режиму. Монтаж регулятора робиться в стандартну монтажну коробку діаметром 65 мм.
Початкове настроювання та використання термостата Castle М6.716
Функції термостата Castle M6:
- Ручний режим: всі програмні установки не діють, терморегулятор підтримує задану температуру.
- Програмовний режим: добу розділяються на 6 періодів, термостат працює за заданою температурою й часом. Утримуйте кнопку меню, 7 с. для початку програмування періодів часу.
- Комфортний режим: температура може бути тимчасово змінена для поточного періоду доби, у разі настання наступного періоду терморегулятор самостійно повернеться в програмований режим.
- Перехід із ручного в програмований режим відбувається під час натискання кнопки меню.
Настроювання програмованого режиму

Щоденне використання термостата Castle
- Блокування клавіатури: натисніть і тримайте 5 с. кнопки вгору та вниз на передній панелі термостата для розблокування клавіатури.
- Меню: натисніть кнопку меню для ручного або програмованого режиму, використовуйте кнопки вгору або вниз для входу в комфортний режим із програмованого режиму.
- Кнопки вгору та вниз: натискайте кнопки вгору та вниз для збільшення або зменшення значень
- Годинник: натисніть кнопки меню та вгору для встановлення часу та дня тижня, утримуйте ті кнопки меню і вгору, поки не почне блимати годинник, кнопками вгору та вниз міняйте значення часу, кнопка меню використовується, щоб зафіксувати значення часу або дня тижня.
- Вмик/Вимик: натисніть кнопку Вмик/вимк для увімкнення термостата, задана температура та час будуть по черзі відбиватися на лівій половині екрана, а поточна температура кімнати буде відбиватися в правій частині екрана.
Розширені параметри: для входу в розширені параметри одночасно натисніть кнопки меню + Вмик./вимк. за вимкненого терморегулятора.

До комплекту постачання Castle М6.716 входить:
- терморегулятор Castle М6.716;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводське паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 90 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Слонова кістка |
| Похибка регулювання | 0.5 град. |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 2 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 940 ₴


