Реле напруги мультифункціональне ZUBR MF 40 на DIN-рейку

Мультифункціональне реле
Мультифункціональне реле ZUBR MF призначене для захисту однофазної електромережі від недопустимих відхилень напруги, а також перевищення споживання струму та активної потужності. За допомогою нього ви можете обмежувати споживану активну потужність підключеного обладнання. Реле діє за принципом відсікача: при перевищенні встановлених значень — вимикає навантаження.
Затримка вмикання навантаження
Реле відновить подачу навантаження через установлений час після завершення аварійної ситуації та стабілізації напруги в мережі. Ви можете налаштовувати час затримки подачі напруги від 3 до 600 с. Для чутливого до частих ввімкнень/вимкнень живлення обладнання (холодильники, кондиціонери та ін.) ми рекомендуємо встановлювати значення затримки на 120-180 с.
Ви можете налаштовувати затримку вимкнення навантаження при безпечному перевищенні споживання струму та активної потужності. Діапазон часу затримки становить від 0 до 240 с.
Подача напруги відбудеться після закінчення часу затримки (спрацює зелений індикатор).
Точність вимірювання напруги та струму
Реле забезпечує високий рівень точності вимірювання рівня напруги, струму та активної потужності завдяки використанню алгоритму True RMS. Але ви можете відредагувати відображення цих параметрів згідно з вашим контрольним пристроєм.
Безпека при використанні
Корпус пристрою виконаний із негорючого полікарбонату. Також реле оснащене термодатчиком, який захищає від перегріву.
Просте керування
Керування мультифункціональним реле здійснюється лише трьома кнопками. Для встановлення верхньої та нижньої межі допустимої напруги використовується відповідно верхня та нижня кнопки. Середня кнопка відкриває меню, де ви можете налаштовувати максимальний струм і споживану потужність. У меню встановлюється час затримки вмикання напруги, а також час вимкнення подачі навантаження при перевищенні допустимих значень струму та потужності.
Реле зберігає критичні значення напруги, струму та активної потужності в енергонезалежній пам’яті.
Зручний монтаж
Мультифункціональне реле встановлюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку. Ширина пристрою становить лише 53 мм.
Комплект поставки
- мультифункціональне реле ZUBR MF;
- гарантійне свідоцтво;
- гарантійний талон;
- технічний паспорт;
- інструкція;
- пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.04 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Маса | 210 г |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 40 |
- Ціна: 1 608 ₴



