Електричний конвектор Castle 1500 Вт, 10-15 м.кв., 600х500х80

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В комплект входять ніжки та кріплення на стіну!
Електричний конвектор Castle 1500 Вт - застосовується для основного або додаткового обігріву кімнат до 15 м2 у квартирі, приватному будинку або на дачі. Конвектор має захисний пристрій від перегріву повітря, що виходить з конвектора. Клас захисту від ураження електричним струмом згідно з ДСТУ EN 60335 - 2 30:2015. Розмір (ШхВхГ) – 600х500х80 мм.
В комплект обігрівача Castle 1500 входить:
- електроконвектор Castle 1500;
- настінне кріплення;
- ніжки під конвектор;
- інструкція з експлуатації;
- упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Коліщата | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 4.5 кг |
- Ціна: 1 986 ₴


