Терморегулятор програмований Castle AC829H - графіт, програматор для теплої підлоги

Призначення терморегулятора Castle АС829H
Програмований терморегулятор Castle АС829H призначений для управління електричними системами обігріву "тепла підлога":
Програмований термостат Кастел АС829H має на передній панелі дисплей та п'ять кнопок керування. Програматор обладнаний двома датчиками температури: вбудованим датчиком температури повітря і виносним датчиком температури підлоги. Ви можете вибрати автоматичний, ручний або комфортний режим керування. Під час програмування доступно до 6 режимів роботи на кожен день тижня. Монтаж регулятора робиться в стандартну монтажну коробку діаметром 65 мм.
Початкове налаштування та використання термостату Castle АС829H
Функції термостата Castle АС829H:
- Ручний режим: всі програмні установки не діють, терморегулятор підтримує задану температуру.
- Програмований режим: доба поділяється на 6 періодів, термостат працює за заданою температурою та часом. Перехід із ручного до програмованого режиму відбувається при натисканні кнопки режими
Щоденне використання термостату Castle АС829H
- Блокування клавіатури: натисніть і утримуйте 5 секунд. кнопки вгору та вниз на передній панелі термостата для розблокування клавіатури.
- Кнопка М: натисніть кнопку М, щоб переключити режими роботи термостата (ручний або програмований).
- Кнопки вгору та вниз: натискайте кнопки вгору та вниз для збільшення або зменшення значень
- Кнопка час: короткочасне натискання кнопки запускає налаштування часу, кнопками вгору та вниз змінюйте значення часу, кнопка меню використовується, щоб зафіксувати значення часу або дня тижня.
- Кнопка Увімк./Вимк.: використовується для увімкнення та вимкнення пристрою.
Налаштування програмованого режиму
Увімкнувши живлення, натисніть і утримуйте (5с.) кнопки час і Вкл/выкл, щоб перейти в режим щотижневого програмування та встановити наступні параметри: встановлення часу першого періоду з понеділок. за пунктом. - Встановити час шостого періоду з зб. по нд.
Натисніть кнопку М після встановлення першого параметра, потім перейдіть до наступного кроку для налаштування його параметрів кнопками вгору - вниз.

Розширені налаштування: для входу в розширені налаштування одночасно натисніть кнопки час + Увімк/Вимк (5 с.) при вимкненому терморегуляторі. кнопками вгору вниз налаштовуйте параметри, кнопкою режими відбувається перехід на наступний крок і натисніть кнопку Увімк./Вимк., для продовження запису, поки все не закінчаться.


В комплект поставки Castle AC829H входить:
- терморегулятор Castle AC829H;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Графіт |
| Похибка регулювання | 0.5 град. |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 1.5 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 1 280 ₴


