Нагрівальний кабель ZUBR DC Cable 17, 140 Вт (0,8 - 1,0 м2), електрична тепла підлога

Призначення ZUBR DC Cable 17
Нагрівальний двожильний кабель ZUBR DC Cable призначений для монтажу на етапі будівництва, коли стяжка ще не зроблена.
Питома потужність кабелю ZUBR складає 17 Вт/м, завдяки чому забезпечується ідеальний комфорт та рівномірне розподілення тепла по всій поверхні підлоги. Кабель ZUBR може бути укладений з різним кроком і відповідно забезпечувати різну питому потужність на м². Для основного опалення рекомендуємо вибрати потужність в діапазоні 170–200 Вт/м², для додаткового — 120–160 Вт/м².
Фінішні покриття, до яких підходить нагрівальний кабель ZUBR:
- керамічна плитка, керамограніт, натуральний камінь;
- ламінат за умови, що максимальна потужність підлоги буде до 160 Вт/м², а температура теплої підлоги не вище 27 °C;
- вініловий ламінат за умови, що максимальна потужність підлоги буде до 140 Вт/м², а температура теплої підлоги не вище 27 °C.
Особливості конструкції ZUBR DC Cable 17
Кожна секція кабелю ZUBR складається з нагрівального кабелю та холодного кінця, які герметично з'єднані через муфту. Всередині муфти дві нагрівальні жили та екран чітко зафіксовані на своїх місцях завдяки спеціальному діелектричному ізолятору.

1. Обидві жили в кабелі є гріючими. Обидві гріючі жили дозволяють рівномірно розподіляти температуру і забезпечувати більш тривалу роботу теплої підлоги.
2. Двошарова ізоляція FEP (фторетиленпропілен) та HDPE (поліетилен високої щільності). Двошарова ізоляція на кожній жилі надійно захищає кабель при згинанні під час укладки. Окрема ізоляція кожної нагрівальної жили дозволяє їм вільно рухатися всередині проводу, забезпечуючи довговічність конструкції.
3. Екран (два дроти із оцинкованої міді + фольга з алюмінію та ПЕТ).
4. Зовнішня оболонка з ПВХ товщиною 1 мм. Зовнішня ізоляція строго єдиної товщини, завдяки чому відсутні тонкі місця по всій довжині кабелю, що забезпечує однаковий прогрів.
В комплект поставки теплої підлоги ZUBR входить:
- нагрівальний кабель ZUBR DC Cable 17;
- інструкція з гарантійним талоном;
- брендова коробка.
| Потужність (Вт) | Довжина нагрівального кабелю (м) | Площа (м2) | Ціна (грн) | ||
| крок укладання 12,5 см, 136 Вт/м2 | крок укладання 10 см, 170 Вт/м2 | крок укладання 7,5 см, 227 Вт/м2 | |||
| 140 | 8 | 1,0 | 0,8 | 0,6 | 2 257 |
| 170 | 10 | 1,3 | 1,0 | 0,8 | 2 464 |
| 210 | 12,5 | 1,6 | 1,3 | 0,9 | 2 729 |
| 270 | 16 | 2,0 | 1,6 | 1,2 | 3 086 |
| 345 | 20 | 2,5 | 2,0 | 1,5 | 3 634 |
| 440 | 25,5 | 3,2 | 2,6 | 1,9 | 4 218 |
| 565 | 32 | 4,0 | 3,2 | 2,4 | 4 595 |
| 620 | 37 | 4,6 | 3,7 | 2,8 | 5 028 |
| 720 | 42 | 5,3 | 4,2 | 3,2 | 5 688 |
| 890 | 52 | 6,5 | 5,2 | 3,9 | 6 498 |
| 970 | 56 | 7,0 | 5,6 | 4,2 | 6 932 |
| 1070 | 63 | 7,9 | 6,3 | 4,7 | 7 874 |
| 1210 | 71 | 8,9 | 7,1 | 5,3 | 8 177 |
| 1340 | 79 | 9,9 | 7,9 | 5,9 | 9 214 |
| 1500 | 89 | 11,1 | 8,9 | 6,7 | 10 552 |
| 1670 | 97 | 12,1 | 9,7 | 7,3 | 10 934 |
| 2010 | 117 | 14,6 | 11,7 | 8,8 | 12 841 |
| 2550 | 149 | 18,6 | 14,9 | 11,2 | 13 949 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Польща |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Діаметр кабелю | 5 мм |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Довжина живильного проводу | 2.5 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Допустима похибка опору | -5% / +10% |
| Тип покриття | вініловий ламінат, кахель, керамічна плитка, ламінат |
| Площа під укладку / Потужність / Довжина кабелю | 0.8 - 1.0 м2 / 140 Вт / 8 м |
| Внутрішня ізоляція | FEP (фторетиленпропілен) і HDPE (поліетилен високої щільності) |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
- Ціна: 2 257 ₴


