Нагрівальний мат Hemstedt Di Si H - 12 м2 / 1800 Вт, тепла підлога під плитку
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Переваги нагрівального мату Hemstedt Di Si H:
- безмуфтове з'єднання живильного (холодного кінця) та нагрівального дроту;
- німецька якість продукту за доступною ціною;
- мінімальна кількість електромагнітних випромінювань за рахунок щільного алюмінієвого корту;
- сертифікація CE-Declaration, IEC 60800;
- весь цикл виробництва продукту знаходиться безпосередньо в Німеччині;
- простота монтажу.
Комплектація Hemstedt Di Si H:
- нагрівальний мат Hemstedt Di Si H (Німеччина);
- гофротрубка (Ø16 мм, 2 метри);
- інструкція;
- гарантійний сертифікат (гарантія – 20 років).
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація по вибору і монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть найоптимальніший варіант під Вашу задачу!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть найоптимальніший варіант під Вашу задачу!
| Потужність, Вт | Площа під укладку, м2 | Довжина мата, м | Ціна, грн |
|---|---|---|---|
| 150 | 1 | 2 | 5 120 |
| 225 | 1,5 | 3 | 6 550 |
| 300 | 2 | 4 | 6 750 |
| 375 | 2,5 | 5 | 7 060 |
| 450 | 3 | 6 | 8 390 |
| 525 | 3,5 | 7 | 9 980 |
| 600 | 4 | 8 | 10 480 |
| 675 | 4,5 | 9 | 10 940 |
| 750 | 5 | 10 | 11 710 |
| 900 | 6 | 12 | 13 610 |
| 1050 | 7 | 14 | 16 090 |
| 1200 | 8 | 16 | 18 000 |
| 1350 | 9 | 18 | 19 390 |
| 1500 | 10 | 20 | 22 260 |
| 1800 | 12 | 24 | 24 350 |
| 2250 | 15 | 30 | 30 000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Довжина живильного проводу | 2.5 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | безмуфтове |
| Крок укладання кабелю | 8 см |
| Ширина мата | 0.5 м |
| Внутрішня ізоляція | фторполімер (темп. плавлення 250 °C) |
| Зовнішня ізоляція | полівінілхлорид (темп. плавлення 105°C) |
| Площа під укладку / Потужність | 12 м2 / 1800 Вт |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка, керамограніт, ламінат, лінолеум |
- Ціна: 24 350 ₴

