Терморегулятор програмований Castle AC829H з Wi-fi - графіт, програматор для теплої підлоги

Призначення терморегулятора Castle АС829H (Wi-fi)
Програмований терморегулятор Castle АС829H з Wi-fi призначений для управління електричними системами обігріву "тепла підлога":
Програмований термостат Кастел АС829H з Wi-fi має на передній панелі дисплей та п'ять кнопок керування. Програматор обладнаний двома датчиками температури: вбудованим датчиком температури повітря і виносним датчиком температури підлоги. Ви можете вибрати автоматичний, ручний або комфортний режим керування. Під час програмування доступно до 6 режимів роботи на кожен день тижня. Монтаж регулятора робиться в стандартну монтажну коробку діаметром 65 мм.
Термостат підтримує віддалене керування зі смартфона через WI-FI. Управління доступне через браузер на комп'ютері або планшеті, а також у мобільному додатку на базі Android та iOS.
В комплект поставки Castle AC829H (Wi-fi) входить:
- терморегулятор Castle AC829H (Wi-fi);
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Віддалений доступ |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Похибка регулювання | 0.5 град. |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 1.5 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 2 000 ₴

