Двоклавішний вимикач Терморегулятор з зовнішнім датчиком температури для теплої підлоги Livolo золотий скло (VL-C7FCMKS2Q1-4AP)

Сенсорний Терморегулятор Livolo (VL-C701TM1-11) призначений для регулювання температури електричної теплої підлоги. На відміну від моделі VL-C701TM-11, терморегулятор VL-C701TM2-11 має виносний датчик для контролю температури підлоги.
>Сучасні сенсорні технології допоможуть Вам спростити життя та зробити його більш якісним.
Сучасні електропобутові прилади дедалі частіше оснащені сенсорним керуванням. Ця нова технологія останнім часом використовується у світлових вимикачах. За зовнішнім дизайном сенсорні вимикачі світла являють собою рівну скляну пластину з нанесеною на неї розміткою, завдяки чому гармонійно вписуються в інтер'єр вашої квартири. Сенсорні вимикачі регулюють освітлення в будинку: виконують функції увімкнення – вимикання, змінюють яскравість і спрямованість світла.
Даний сенсорний вимикач з терморегулятором призначений для керування двома навантаженнями в режимі "ввімкнути-вимкнути", а терморегулятор підтримує задану температуру підлоги. Сенсори функціонують наступним чином: ви злегка доторкаєтеся до панелі для керування освітленням або установки температури підлоги.
Переваги:
- сенсорний дисплей
- виносний датчик температури,
- дозволяє точно задавати комфортну температуру,
- економить електроенергію,
- працює у широкому діапазоні температур від 5 до 35 градусів,
- інформативний дисплей.
Особливості:
- японське реле 16А
- похибка менше ніж 1 градус
- комфортний та економічний режими
- клас захисту ІР20
Переваги сенсорного вимикача:
Сенсорний вимикач аскетичний та зручний у використанні; він може приєднуватися до всіх типів ламп: лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи 220 В люмінесцентні лампи; найбільш економічний у порівнянні зі звичайним вимикачем; сприяє продовженню терміну служби ламп; забезпечує пожежну безпеку пристрою. Існує кілька різновидів сенсорних вимикачів. Вибір можна зробити, підібравши оптимальний для вас пристрій.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Гарантійний термін | 12 мес. |
| Глибина | 29 мм |
| Датчик температури | Виносний, Вбудований |
| Дисплей | Так |
| Кількість постів | 2 |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Максимальне навантаження | 3500 кВт |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Матеріал рамки | Загартоване скло |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Призначення | Для теплих підлог |
| Напруга мережі | 220 |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Золотий |
- Ціна: 2 942 ₴

