Нагрівальний кабель Fenix ADSV18 680 Вт (3,0 - 4,5 м2), електрична тепла підлога
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Універсальний нагрівальний кабель Fenix ADSV18 використовується для монтажу під плитку в плитковий клей або ж в цементну стяжку. Являє собою тонкий двожильний кабель діаметром 4 мм, потужністю 18 Вт/м. п. з муфтовим з'єднанням нагрівального кабелю і холодного кінця. Внутрішня ізоляція даного нагрівального кабелю складається з високоякісної фторопластової ізоляції (PTFE), температура плавлення якої 250°С. Зовнішня ізоляції складається з полівінілхлориду (PVC), температура плавлення якого 105°С.
Переваги нагрівального кабелю Fenix ADSV18 полягають у наступному:
- може закрити максимальну площу, навіть зі складною геометрією;
- використовується як в стяжку, так і в плитковий клей при мінімальному підняття підлоги;
- можна використовувати як для основного обігріву приміщення так і комфортного підігріву підлоги, лише змінюючи крок укладання кабелю;
- вартість кабельної системи на 20-30% дешевше, ніж конструкція матами.
Дана електрична тепла підлога вироблена в Чехії і має сертифікацію IEC 60 800. Виробник надає довічну гарантію на продукцію Fenix після реєстрації на сайті: http://warranty.fenixgroup.cz/
В комплект поставки теплої підлоги Fenix ADSV18 входить:
- нагрівальний кабель Fenix ADSV18;
- інструкція з гарантійним талоном;
- брендова коробка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Потужність (Вт) | Довжина нагрівального кабелю (м) | Площа (м2) | Ціна (грн) | ||
| крок укладання 12 см, 150 Вт/м2 | крок укладання 10 см, 180 Вт/м2 | крок укладання 8 см, 225 Вт/м2 | |||
| 160 | 8,5 | 1,0 | 0,9 | 0,7 | 2 250 |
| 260 | 14,5 | 1,7 | 1,5 | 1,2 | 2 720 |
| 320 | 18,5 | 2,2 | 1,9 | 1,5 | 3 030 |
| 420 | 24,0 | 2,9 | 2,4 | 1,9 | 3 420 |
| 520 | 28,4 | 3,4 | 2,8 | 2,3 | 3 640 |
| 600 | 34,4 | 4,1 | 3,4 | 2,8 | 4 300 |
| 680 | 37,9 | 4,5 | 3,8 | 3,0 | 4 410 |
| 830 | 46,1 | 5,5 | 4,6 | 3,7 | 5 340 |
| 1000 | 57,5 | 6,9 | 5,8 | 4,6 | 5 780 |
| 1200 | 68,9 | 8,3 | 6,9 | 5,5 | 7 120 |
| 1500 | 83,2 | 10,0 | 8,3 | 6,7 | 8 220 |
| 1700 | 100,4 | 12,0 | 10,0 | 8,0 | 9 920 |
| 2200 | 122,2 | 14,7 | 12,2 | 9,8 | 11 530 |
| 2600 | 149,6 | 18,0 | 15,0 | 12,0 | 15 020 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальний радіус вигину | 24 мм |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина живильного проводу | 3 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Допустима похибка опору | -5% / +10% |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка, ламінат, лінолеум |
| Площа під укладку / Потужність / Довжина кабелю | 3.0 - 4.5 м2 / 680 Вт / 37.9 м |
- Ціна: 4 410 ₴


