Терморегулятор програмований Castle AC605H - чорний, сенсорний програматор для теплої підлоги

Сенсорний програмований терморегулятор Castle AC605H призначений для автоматичного і ручного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних кабельними системами електричного опалення "тепла підлога". Регулятор температури використовується для управління:
Castle AC605H – це сенсорний тижневий програматор із двома датчиками температури – підлоги та повітря. Температурний контроль може здійснюватися по підлозі, по повітрю, або одночасно по підлозі та повітрі. Апарат передбачає програмування до 6 різних режимів обігріву на кожен день тижня.
Терморегулятор теплої підлоги працює у двох режимах: ручний та автоматичний. У ручному ви можете в будь-який момент змінити температуру, а в автоматичному термостат працює за збереженою програмою. Екран монохромний. Основні функції: захист від дітей, анти-замерзання, "відпустка". Під час нагрівання на екрані відображається символ нагрівання (червоний світлодіод). Монтується в стандартну підрозетну коробку діаметром 65 мм. У комплекті поставляється виносний датчик температури підлоги довжиною 3 м.
В комплект поставки Castle AC605H входить:
- терморегулятор Castle AC605H;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 99 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 1.5 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 1 360 ₴




