Терморегулятор цифровий terneo sn 32 А на din-рейку для систем сніготанення

Регулятор температури terneo sn
Терморегулятор terneo sn призначений для роботи з системами антизледеніння та сніготанення підвищеної потужності (до 7000ВА). Забезпечує оптимальну роботу завдяки можливості налаштовувати діапазон температури, при якому можливе намерзання бурульок на даху або утворення ожеледиці на землі. Ви не витрачаєте даремно електроенергію, коли температура за вікном занадто низька або достатня для природного танення. Налаштування роботи терморегулятора здійснюється за допомогою трьох кнопок, цифровий екран відображає температуру та системні повідомлення, а також полегшує навігацію в меню.
У комплект входять терморегулятор та датчик температури із з'єднувальним проводом. Пристрій монтується в щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм, а датчик температури розташовується зовні будинку в місці, де на нього не потраплятимуть прямі сонячні промені та опади.
Переваги терморегулятора для систем антизледеніння та сніготанення terneo sn
Захист від перегріву:
Якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С, пристрій вимкнеться. Для відновлення роботи температура повинна знизитись до 60 °С. Якщо захист спрацює більше 5 разів: терморегулятор вимкнеться до тих пір, поки температура не знизиться 60 °С і не буде натиснута одна з кнопок.
Універсальність терморегулятора
Ви можете використовувати його з нагрівальними кабелями більшості виробників. Пристрій може працювати з аналоговими (R10) чи цифровими (D18) датчиками.
У комплект поставки тернео sn входить:
- терморегулятор terneo sn;
- датчик температури підлоги зі з'єднувальним проводом (4 м, NTC 10 кОм);
- гарантійний талон;
- технічний паспорт;
- пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | -20 град. |
| Максимальна температура регулювання | 10 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Область застосування терморегулятора | Системи сніготанення та антиобледеніння |
| Максимальна сила струму | 32 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.285 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 80 |
| Колір | Білий |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 7000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 4 м |
- Ціна: 1 538 ₴



