Нагрівальний мат Fenix LDTS 4,15 м2 (670 Вт), електрична тепла підлога

Нагрівальний мат Fenix LDTS 160 Вт/м2 використовується для монтажу під плитку в плитковий клей. Являє собою сітку зі скловолокна шириною 0,5 м, на якій знаходиться тонкий двожильний кабель діаметром 4 мм. У комплектах матів від 0,45 м² до 7,55 м² потужність нагрівального кабелю - 12 Вт/м.п. та крок укладання 7,5 см, у матах від 8,8 м² до 16,3 м² потужність нагрівального кабелю - 18 Вт/м.п. та крок укладання 11 см. Мати LDTS оснащені клейкою стрічкою, для приклеювання до підлоги. У виробництві даних матів використовується високоякісна фторопластова ізоляція (PTFE), температура плавлення якої 250°С.
Переваги нагрівального мата над кабелем полягають у наступному:
- швидкий і рівномірний прогрів;
- мінімальне підняття підлоги (достатньо 5 мм плиткового клею);
- простий і швидкий в монтажі (не вимагає додаткових комплектуючих);
- вартість монтажу дешевше.
Даний електричний тепла підлога вироблений в Чехії і має сертифікацію IEC 60 800. Виробник надає довічну гарантію на продукцію Fenix після реєстрації на сайті: http://warranty.fenixgroup.cz/
Комплектація Fenix LDTS:
- нагрівальний мат Fenix LDTS (Чехія);
- гофротрубка (Ø16 мм, 2 метри);
- інструкція;
- гарантійний сертифікат (гарантія – 20 років).
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть найоптимальніший варіант під Вашу задачу!
| Потужність, Вт | Площа під укладку, м2 | Довжина мату, м | Ціна, грн |
|---|---|---|---|
| 70 | 0,45 | 0,9 | 2 320 |
| 130 | 0,8 | 1,6 | 2 580 |
| 210 | 1,3 | 2,6 | 3 470 |
| 260 | 1,6 | 3,2 | 4 180 |
| 340 | 2,1 | 4,2 | 5 130 |
| 410 | 2,6 | 5,2 | 5 680 |
| 500 | 3,0 | 6,0 | 6 680 |
| 560 | 3,35 | 6,7 | 7 320 |
| 670 | 4,15 | 8,3 | 8 930 |
| 810 | 5,1 | 10,2 | 10 150 |
| 1000 | 6,15 | 12,3 | 12 630 |
| 1210 | 7,55 | 15,1 | 15 030 |
| 1400 | 8,8 | 17,6 | 15 090 |
| 1800 | 11,0 | 22,0 | 18 270 |
| 2150 | 13,3 | 26,6 | 24 200 |
| 2600 | 16,3 | 32,6 | 31 670 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальний радіус вигину | 24 мм |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність | 160 Вт/м.кв. |
| Довжина живильного проводу | 3 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Ширина мата | 0.5 м |
| Допустима похибка опору | -5% / +10% |
| Внутрішня ізоляція | фторопласт (темп. плавлення 250°С) |
| Зовнішня ізоляція | полівінілхлорид (темп. плавлення 105°C) |
| Площа під укладку / Потужність | 4.15 м2 / 670 Вт |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка, керамограніт, ламінат, лінолеум |
- Ціна: 8 930 ₴



