Терморегулятор цифровий terneo kt для систем сніготанення та антизледеніння

Терморегулятор для системи сніготанення та антиобледеніння terneo kt
Терморегулятор призначений для роботи з системами антиобледеніння та сніготанення. Підігрів вмикається в разі потрапляння температури в діапазон, за якого може відбуватися намерзання бурульок або утворення ожеледиці. Датчик температури необхідно розташовувати зовні будинку, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів, а також дощу і снігу, наприклад, під кромкою покрівлі.
Гарантія на пристрої terneo діє 36 місяців з моменту продажу за умови дотримання інструкції.
Монтаж у підрозетник
terneo kt унікальна у своєму роді модель терморегулятора для монтажу в стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Наприклад, ви можете встановити терморегулятор у передпокої та мати швидкий доступ до зміни налаштувань, а також бачити температуру повітря на вулиці.
Оновлений дизайн під будь-який інтер'єр
Мінімалістичний екран з білим світінням відображає поточну температуру і системні повідомлення. Ви можете регулювати яскравість екрана в режимі очікування для зменшення акценту на терморегулятор у приміщенні. Функція блокування кнопок не дасть змоги змінювати налаштування, наприклад, вашим дітям.
Лічильник часу роботи навантаження
Витрати на теплу підлогу можна самостійно обчислити, помноживши час роботи теплої підлоги під навантаженням на потужність теплої підлоги і на тариф електроенергії. Енергонезалежна пам'ять зберігає всі налаштування в разі вимкнення живлення.
Захист від внутрішнього перегріву
Терморегулятор має захист від перегріву: якщо температура всередині корпусу досягне 85°С, робота терморегулятора зупиниться. Він відновить роботу, коли температура знизиться до 60 °С. Також варто зазначити, терморегулятор виготовлено з найкращого за протипожежними вимогами пластику - клас V0.
Усе необхідне для монтажу — вже в комплекті
Терморегулятор, аналоговий датчик з проводом, декоративна рамка - все включено в комплект. Також пристрій сумісний з більшістю датчиків температури інших брендів.
У комплект поставки входить:
- терморегулятор terneo kt;
- декоративна рамка;
- датчик температури зі з'єднувальним проводом (3 м, NTC 10 кОм);
- гарантійний талон;
- інструкція;
- заводська пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | -20 град. |
| Максимальна температура регулювання | 10 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Обігрів труб, Системи сніготанення та антиобледеніння |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 80 |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту | ІР20 |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 1 466 ₴






