Терморегулятор цифровий XH-W3002, 220 В (-55...+110°C) для інкубатора, брудера

Регулятор температури XH-W3002 являє собою високоточний цифровий терморегулятор. Він призначений для контролю та підтримки температури навколишнього середовища у заданих порогових значеннях. Особливостями даного терморегулятора є висока точність вимірювання поточної температури та простота в налаштуванні. Пристрій можна використовувати в інкубаторах, акваріумах, тераріумах, системах охолодження (нагріву) в приміщеннях. На основі вказаного режиму змінюється логіка. увімкнення або вимкнення навантаження, яке підключено до пристрою.
Технічні характеристики:
Модель: XH-W3002 110-220V/1500W
Струм навантаження (макс.): 10 А
Джерело живлення: AC 220 В
Потужність навантаження: 1500 Вт
Діапазон вимірювання температури: -55 - 110 °C
Діапазон контролю температури: -55 - 110 °C
Точність контролю температури: 0,1 °C
Датчик температури: водонепроникний зонд NTC10K, L = 1 метр
Габаритні розміри: 60х45х31 мм.
Підключення терморегулятора XH-W3002:
Живлення та навантаження підключаються до пристрою за допомогою 4 проводів:
Червоний: напруга живлення пристрою 220 В
Чорний (з червоним): «земля»
Жовтий: підключається навантаження
Чорний (з жовтим): загальний провід навантаження
Управління регулятором XH-W3002:
На платі терморегулятора розташовано 3 кнопки:
SET: при натисканні відкриває меню пристрою або зберігає зміни
«Стрілка вгору»: збільшує значення параметрів
«Стрілка вниз»: зменшує значення параметрів
Програмування регулятора температури XH-W3002:
При подачі напруги на пристрій дисплей відображає поточну температуру навколишнього середовища. Для того щоб відкрити меню необхідно утримувати кнопку з ієрогліфами (SET) протягом 5 секунд доки не з'явиться пункт меню. Після чого можна переміщатися по меню за допомогою кнопок «стрілка вгору» і «стрілка вниз». Для того, щоб вибрати необхідний пункт меню, потрібно короткочасно натиснути на кнопку SET. Щоб зберегти змінені параметри налаштування, необхідно натиснути кнопку SET або не взаємодіяти з пристроєм протягом 5 секунд. Всі збережені параметри після вимкнення терморегулятора залишаються в пам'яті мікроконтролера.
Меню пристрою складається з чотирьох пунктів:
P0: верхня межа установки температури -55 до +110 °C
P1: нижня межа установки температури -55 до +110 °C
P2: калібрування датчика від -10 до +10 °C
P3: затримка увімкнення/вимкнення активації реле 0 - 10 min
Натискання на кнопки та увімкнення пристрою супроводжуються звуковими сигналами.
Аварійна індикація:
У разі неправильної роботи пристрій може відображати такі коди помилок:
«LLL»: виносний датчик температури не підключений до пристрою
«HHH»: температура вище або нижче заданого діапазону
«---»: спрацював захист від перегріву
Скинути до заводських налаштувань:
Щоб скинути параметри пристрою до заводських налаштувань, виконайте такі дії:
- Вимкнути живлення пристрою.
- Одночасно утримувати кнопки «стрілка вгору» та «стрілка вниз».
- Підключити живлення, після чого на дисплеї відобразиться значення «888», яке повідомляє про успішну операцію.
Живлення регулятора XH-W3002 110-220V/1500W:
Живлення пристрою здійснюється від зовнішнього джерела живлення. Напруга живлення терморегулятора становить 220 В.
Комплект терморегулятора XH-W3002:
У комплект до цифрового терморегулятора входить виносний вологонепроникний датчик температури NTC10K, L = 1 метр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 31 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Основні | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура регулювання | 110 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -55 град. |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Системи опалення |
| Максимальна сила струму | 10 А |
| Колір | Білий |
| Максимальна потужність навантаження (Вт) | 1500 |
| Похибка регулювання (град.) | 0.1 |
| Захист корпусу | IP20 |
| Датчик температури | 1 м |
- Ціна: 150 ₴

