Terneo eg — створіть належні умови для розведення птиці
Терморегулятор постійно підтримує задану температуру в інкубаторі в діапазоні від 34 до 39 °С. Він характеризується дуже високою точністю підтримання виставлених умов нагріву (до 0,015 °С). Для роботи використовуються дані, отримані від виносного датчика температури.
Допоможе подбати про майбутній виводок птиці
Якщо температура в інкубаторі буде відхилятись від установлених меж, увімкнеться звукове чи світлове оповіщення.
Зручність у керуванні
Для налаштування параметрів роботи терморегулятора використовуються тільки 3 кнопки. Поточна температура та інформаційні повідомлення висвітлюються на цифровому екрані. Він також полегшує навігацію в меню.
Точність підтримання температури для будь-якого інкубатора
Терморегулятор використовує спеціальний PID-алгоритм, завдяки якому terneo eg можна «навчити» враховувати особливості вашого інкубатора. Цей алгоритм допоможе досягнути максимально точного підтримання температури.
Легкий монтаж
Для початку роботи вам потрібно ввімкнути терморегулятор у розетку та встановити датчик температури в інкубаторі. Що може бути простіше?
Захист від внутрішнього перегріву
Кнопки керування терморегулятором можна заблокувати, щоб випадково не змінити його режим роботи. Також пристрій захищений від перегріву: якщо температура всередині корпусу підніметься вище ніж 80 °С, терморегулятор припинить роботу, доки вона не опуститься до 60 °С.
У комплект поставки входить:
- терморегулятор terneo eg;
- гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт;
- заводська пакувальна коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.015 град. |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Довжина сполучного кабелю датчика | 2 м |
| Максимальна сила струму | 2.3 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту | 80 °С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 мес. |
| Максимальна потужність навантаження | 500 Вт |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 34 град. |
| Максимальна температура | 39 град. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Висота | 124 мм |
| Вага | 0.24 кг |
- Ціна: 929 ₴




