Безконтактний сенсорний вимикач LIVOLO Sense, сірий, 5А 230В, з нейтраллю, дальність спрацювання до 8 см

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездотиковий вимикач визначає всі рухи в радіусі 8 см. Наприклад, якщо вимикач встановлений на кухні, і вам потрібно вимкнути світло, а руки брудні або мокрі, все, що потрібно зробити, – це помахати рукою перед вимикачем. За допомогою бездотикового вимикача ви можете уникнути забруднення механічних частин брудними руками, а також запобігти попаданню бактерій у їжу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Дистанційне керування | 8 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Кількість постів | 1 |
| Кількість сенсорів | 1 |
| Максимальний струм | 5 А |
| Місце монтажу | Внутрішній |
| Напруга мережі | 110-250 В |
| Підсвітка | Синій - виключено, Червоний - включено |
| Спосіб комутації | Механічне реле |
| Термін експлуатації | 100 000 кліків |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип гарантії | Виробник |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 45 мм см |
- Ціна: 1 576 ₴





