Розетка підлогова подвійна LIVOLO срібна, вбудована у підлогу, з USB-A і USB Type-C 36 Вт, для кухні, офісу чи

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напольний висувний розеточний блок Livolo
Плоский підлоговий лючок (розетка для підлоги) з можливістю встановлювати електричні розетки в підлогу. Плоска форма лючка та міцний корпус з натурального металу дозволить надійно, ергономічно та естетично організовувати підведення електроживлення або інформаційної лінії. У такий підлоговий лючок можна встановлювати як звичайну розетку (розетка в підлозі), так і будь-яку іншу розетку із серії C7 LIVOLO.
Вихідні параметри USB:
USB Type A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
USB Type C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.2A















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Заземлення | З заземленням |
| Захисні шторки | З захисними шторками |
| Клас захисту | IP44 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кріплення дротів | Гвинтами |
| Кількість постів | 2 |
| Максимальний струм | 16 А |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал механізму | Вогнестійкий полікарбонат |
| Механізм відкривання | Відкидний |
| Місце монтажу | У підлогу |
| Напруга | 110-250 В В |
| Потужність USB-A | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Потужність USB-C | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.2A |
| Протоколи швидкої зарядки | PD, QC, FCP, AFC, APPLE 5V/2.4A, BC1.2 DCP |
| Тип гарантії | Виробник |
| Тип розетки | USB|USB Type-C|Побутова |
| Колір | Срібний |
| Ширина | 145 мм см |
- Ціна: 4 036 ₴


