LED стрічка LED-STIL 14,4 W, 5050, 60 шт, IP33, RGB SMART, 12V

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Smart стрічка LED-STIL сумісна з більшістю RGB (Smart) контролерів, має високу ефективність, тривалий ресурс роботи і може застосовуватися як для домашнього використання (світломузика, оздоблення інтер'єру), так і для професійного застосування (клуби, театри і т.д.) . Наші фахівці допоможуть Вам підібрати контролер, блок живлення та інші комплектуючі конкретно для Вашої задачі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Колір світла | Багатокольорова |
| Потужність | 14.4 Вт/м Вт |
| Напруга | 12 В В |
| Передача кольорів (CRI) | 85+ |
| Робочий ресурс | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Температура світла | RGB (Smart) |
| Тип світлодіода | SMD 5050 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Ширина | 10 мм см |
- Ціна: 839 ₴





