LED стрічка LED-STIL 3000K, 22 W, LEDS SAMSUNG 2835, 120 шт, IP20, 12V, 2200 LM

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка професіонального рівня, яка може використовувати як для створення основного освітлення будь-якого типу приміщень, так і для створення світлодіодних світильників.
Завдяки високим світлотехнічним показником 100 lm / w, передачі кольору CRI понад 85 і високої стійкості світлодіодів Samsung до падіння світлового потураючи, Гараня на дану світлодіодну стрічку 5 років.
Високої якості основа світлодіодної стрічки забезпечує довговічне її використання і не перегрівання світлодіодів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Колір світла | Білий теплий |
| Потужність | 22 Вт/м Вт |
| Напруга | 12 В В |
| Передача кольорів (CRI) | 85+ |
| Робочий ресурс | 30000 годин |
| Світловий потік | більше 2000 Лм |
| Светоотдача | 91-100 Лм/м |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світла | 3000 К |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Ширина | 10 мм см |
- Ціна: 339 ₴



