LED стрічка LED-STIL 3000K, 6 W, 2835, 128 шт, IP33, 24V

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка LED-STIL створена для професійного освітлення, її високі світло-технічні характеристики задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів та дизайнерів. Будь-який проект інтер'єру, в якому використовується світлодіодна стрічка LED-STIL, стає більш прекрасним при включенні світла зі світлопередачею CRI 85+, оскільки правильна передача кольорової гами предметів гарантує позитивний вплив на сприйняття зором і підкреслює природну красу інтер'єру.
Завдяки високій якості основи світлодіодної стрічки LED-STIL, стрічка має дуже тривалий ресурс роботи, мінімум 50 000 годин, а також гарантію 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Кількість світлодіодів | 128 шт/м |
| Колір світла | Білий теплий |
| Потужність | 6 Вт/м Вт |
| Напруга | 24 В В |
| Напруга мережі | 24 В |
| Передача кольорів (CRI) | 85+ |
| Робочий ресурс | 50000 годин |
| Світловий потік | 601-1000 Лм |
| Светоотдача | більше 100 Лм/Вт |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Температура світла | 3000 К |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Ширина | 8 мм см |
- Ціна: 296 ₴




