LED стрічка LED-STIL 4000K, 15W, 2835, 128 шт, IP68, 220V

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Кількість світлодіодів | 128 шт/м |
| Потужність | 15 Вт/м Вт |
| Напруга | 110-250 В В |
| Робочий ресурс | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Температура світла | 5000 К |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Ширина | 12 мм см |
- Ціна: 471 ₴




