LED стрічка LED-STIL 4000K, 18 Вт, 2835, 192 шт, IP33, 24V, 2700LM

Для загального освітлення мультифункціональних приміщень краще купити світильник із нейтральним світінням. Світлодіодна стрічка Led-Stil для стелі з температурою свічення 4000К та напругою живлення 24в підійде під цю вимогу. Декілька слів про характеристики даної стрічки:
- Стрічка має потужність 18 ватів на метр, і завдяки високій щільності світлодіодів - 192 шт на метрі стрічки - сприймається оком як одна безперервна смуга світла. Розмістивши її по периметру стелі ви отримаєте рівномірне та ефектне освітлення.
- Тип світлодіода у стрічці - SMD 2835. Основна характеристика led-стрічки 2835 - це її висока надійність та робочий ресурс.
- Світлодіодна стрічка для стелі, що розглядається, працює від блоку живлення на 24V, який легко сховати в стельовій ніші.
- Стрічка має захист з індексом IP33, що означає, що ця стрічка Led-Stil призначена для стелі сухого непильного приміщення.
У нашому інтернет-магазині найдоступніша ціна на світлодіодні стрічки для стелі. Ми здійснюємо доставку по Україні та будемо раді допомогти вам із вибором.
Світлодіодна стрічка LED-STIL створена для професійного освітлення, її високі світло-технічні характеристики задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів та дизайнерів. Будь-який проект інтер'єру, в якому використовується світлодіодна стрічка LED-STIL, стає прекраснішим при включенні світла зі світлопередачею CRI 85+, оскільки правильна передача кольорової гами предметів гарантує позитивний вплив на сприйняття зором і підкреслює природну красу інтер'єру.
Завдяки високій якості основи світлодіодної стрічки LED-STIL, стрічка має дуже тривалий ресурс роботи, мінімум 50 000 годин, а також гарантію 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Кількість світлодіодів | 192 шт./м |
| Колір світла | Білий нейтральний |
| Потужність | 18 Вт/м Вт |
| Напруга | 24 В В |
| Передача кольорів (CRI) | 85+ |
| Робочий ресурс | 50000 годин |
| Світловий потік | більше 2000 Лм |
| Светоотдача | більше 100 Лм/Вт |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Температура світла | 4000 К |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Ширина | 10 мм см |
- Ціна: 425 ₴




