LED стрічка LED-STIL 4000K, 6W, 2835, 120шт, IP65, 24V, 900LM.

Світлодіодна стрічка на 4000 кельвінів та 24в використовується професійними ремонтниками для підсвічування робочих поверхонь, раковини та плити на кухні. Ціна на такі led-стрічки знаходиться в тій же категорії, що і більш популярних світлодіодних стрічок на 12 вольт, але стрічки на 24V більш світлоефективні. Втім, загальне освітлення домашньої кухні з ними робити не рекомендується, для цього краще вибрати стрічку з теплішим світлом.
- Головні особливості світлодіодної стрічки Led-Stil 4000К на 24 вольт
- Світлодіоди типу SMD 2835. Це економічні та яскраві світлодіоди з тривалим терміном служби.
- Щільність світлодіодів. Led-стрічка 120 led/m випромінює рівномірне світіння без мерехтінь, шкідливих для очей.
- Потужність світлодіодної стрічки Led-Stil складає 6 ватів на метр.
- Захист від вологи. Led-стрічка IP65 повністю захищена від пилу та струменів води.
- Легкість монтування. Гнучка підкладка стрічки дозволяє легко розмістити її на більшості поверхонь.
В інтернет-магазині Livolo можна купити світлодіодну стрічку з доставкою в будь-яку область України.
Світлодіодна стрічка LED-STIL створена для професійного освітлення, її високі світло-технічні характеристики задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів та дизайнерів. Будь-який проект інтер'єру, в якому використовується світлодіодна стрічка LED-STIL, стає прекраснішим при включенні світла зі світлопередачею CRI 85+, оскільки правильна передача кольорової гами предметів гарантує позитивний вплив на сприйняття зором і підкреслює природну красу інтер'єру.
Завдяки високій якості основи світлодіодної стрічки LED-STIL, стрічка має дуже тривалий ресурс роботи, мінімум 50 000 годин, а також гарантію 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Колір світла | Білий нейтральний |
| Потужність | 6 Вт/м Вт |
| Напруга | 24 В В |
| Передача кольорів (CRI) | 85+ |
| Робочий ресурс | 50000 годин |
| Світловий потік | 601-1000 Лм |
| Светоотдача | більше 100 Лм/Вт |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 4000 К |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Ширина | 10 мм см |
- Ціна: 333 ₴




