LED стрічка LED-STIL 4000K, 9,6 W, 2835, 120 шт, IP33, 12V, 1000LM

Світлодіодні стрічки давно завоювали серця та кухні українських споживачів. Вони видають м'яке світіння, легко монтуються та довго служать.
Світлодіодна стрічка Led-Stil 4000К з діодами типу SMD 2835 випромінює тепле біле світло. Її потужність 9, 6 ват і світловий потік 1000 люмен приблизно рівні освітлення від лампи розжарювання 80 вт. Оскільки захист даної Led-стрічки стандартний – IP33 означає захист від пилу та твердих предметів – то його часто вибирають для освітлення обідньої зони та для створення затишної атмосфери на кухні.
Додаткові характеристики світлодіодної стрічки Led-Stil 4000К:
- Потужність 9, 6 Вт. Це дуже економічна стрічка.
- Щільність 120 діодів на метр. Led-стрічка 120 led/m забезпечує рівномірне світіння без загасань.
- Напруга живлення стрічки становить 12 вольт. Це найбільш популярні стрічки для домашнього використання.
- Світловий потік 1000 лм, одночасно яскравий та розслаблюючий.
Інтернет-магазин Livolo робить все, щоб ціна на якісну продукцію залишалася доступною для покупців з будь-якого населеного пункту України. Ви можете особисто відвідати наш офіс у Києві, щоб переконатися в якості та купити світлодіодну стрічку та комплектуючі.
Світлодіодна стрічка LED-STIL створена для професійного освітлення, її високі світло-технічні характеристики задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів та дизайнерів. Будь-який проект інтер'єру, в якому використовується світлодіодна стрічка LED-STIL, стає більш прекрасним при включенні світла зі світлопередачею CRI 80, оскільки правильна передача кольорової гами предметів гарантує позитивний вплив на сприйняття зором і підкреслює природну красу інтер'єру.
Завдяки високій якості основи світлодіодної стрічки LED-STIL, стрічка має дуже тривалий ресурс роботи, щонайменше 30 000 годин, а також гарантію 3 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Колір світла | Білий нейтральний |
| Потужність | 9.6 Вт/м Вт |
| Напруга | 12 В В |
| Передача кольорів (CRI) | 80 |
| Робочий ресурс | 30000 годин |
| Світловий потік | 601-1000 Лм |
| Светоотдача | більше 100 Лм/Вт |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Температура світла | 4000 К |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Ширина | 40 мм см |
- Ціна: 167 ₴




