LED стрічка LED-STIL 6000K, 12 W, 2835, 128 шт, IP33, 24V, 1950LM

Яскрава світлодіодна стрічка зі свіченням холодного відтінку створює умови для максимальної концентрації. Тому такі стрічки монтують на стелі офісів, картинних галерей, лабораторій. Якщо ви плануєте купити цю led-стрічку для дому, врахуйте, що її потужність може стомлювати. Втім, її можна монтувати локально, скажімо на стелі над письмовим столом.
Серед основних характеристик світлодіодної стрічки для стелі Led-Stil 6000K можна назвати:
- Стрічка працює від блоку живлення на 24в. Світлодіодні стрічки на 24V найефективніші у відрізках від 5 до 20 метрів.
- При рівних характеристиках ціна на світлодіодну стрічку 24в вище, ніж у більш низьковольтної стрічки. При цьому її ресурс більше. А у нашому магазині ви додатково отримуєте гарантію до 5 років.
- Тип світлодіоду в стрічці для стелі Led-Stil - SMD 2835. Якщо ви плануєте купити надійне джерело світла без шкідливих мерехтінь, led-стрічка 2835 саме така.
- Захист світлодіодної стрічки Led-Stil 6000 має індекс IP33. Стрічка захищена від зіткнень із твердими предметами та випадкового влучення бризок.
Світлодіодна стрічка LED-STIL створена для професійного освітлення, її високі світло-технічні характеристики задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів та дизайнерів. Будь-який проект інтер'єру, в якому використовується світлодіодна стрічка LED-STIL, стає прекраснішим при включенні світла зі світлопередачею CRI 85+, оскільки правильна передача кольорової гами предметів гарантує позитивний вплив на сприйняття зором і підкреслює природну красу інтер'єру.
Завдяки високій якості основи світлодіодної стрічки LED-STIL, стрічка має дуже тривалий ресурс роботи, мінімум 50 000 годин, а також гарантію 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Кількість світлодіодів | 128 шт/м |
| Колір світла | Білий холодний |
| Потужність | 12 Вт/м Вт |
| Напруга | 12 В В |
| Передача кольорів (CRI) | 85+ |
| Робочий ресурс | 50000 годин |
| Світловий потік | 1001-2000 Лм |
| Светоотдача | більше 100 Лм/Вт |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Температура світла | 6000 К |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Ширина | 10 мм см |
- Ціна: 333 ₴




