LED стрічка LED-STIL 6000K, 6 W, LEDS SAMSUNG 2835, 60 шт, IP20, 12V, 650 LM

Світлодіодна стрічка з діодами Samsung створена для професійного освітлення, її високі світло-технічні характеристики задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів та дизайнерів. Будь-який проект інтер'єру, в якому використовується світлодіодна стрічка з діодами Samsung, стає більш прекрасним при включенні світла зі світлопередачею CRI білше 85, оскільки правильна передача кольорової гами предметів гарантує позитивний вплив на сприйняття зором і підкреслює природну красу інтер'єру.
Завдяки високій якості основи світлодіодної стрічки та світлодіодам Samsung, стрічка має дуже тривалий ресурс роботи, мінімум 50 000 годин, а також гарантію 5 років.
Низьковольтне живлення DC12/24V забезпечує безпеку та енергоефективність
Висока яскравість та низьке енергоспоживання
- Тип світлодіода: SAMSUNG 2835 SMD
- Кут розсіювання світла: 120°
- Кількість світлодіодів: 60 шт./м
- Робоча температура: -20-50
- Термін служби: 5 років / 50, 000 годин
- Димується за допомогою контролера
- Ступінь захисту: IP20/IP65/IP67/IP68
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Колір світла | Білий холодний |
| Потужність | 6 Вт/м Вт |
| Напруга | 12 В В |
| Напруга мережі | 12 В |
| Передача кольорів (CRI) | 85+ |
| Робочий ресурс | 50000 годин |
| Світловий потік | 601-1000 Лм |
| Светоотдача | більше 100 Лм/Вт |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Температура світла | 6000 К |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Ширина | 8 мм см |
- Ціна: 149 ₴



