Блок живлення з плавним включенням та зміною яскравості LED стрічки 300Вт 12В IP20 (DS-300-12)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення оснащений функцією плавного включення LED стрічки, що забезпечує м'який старт освітлення. Завдяки функції Dip, ви можете налаштувати яскравість світіння LED стрічки.
Основні характеристики:
- Функція плавного включення LED стрічки.
- Функція Dip забезпечує 8 рівнів налаштування яскравості світіння LED стрічки.
- Працює безшумно та без мерехтіння, гарантуючи комфортне освітлення.
- Ультратонкий профіль (31-33 мм) та алюмінієвий корпус забезпечують ефективне відведення тепла.
- Вбудований захист від перенапруги, перевантаження та короткого замикання для підвищеної безпеки.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Потужність | 300 Вт Вт |
| Робоча напруга | 220-240 В |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип гарантії | Виробник |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 962 ₴


