Автоматичний симісторний регулятор напруги АСН-350 C призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 350 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. АСН-350 C призначений у першу чергу для покращеного захисту систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 350 Вт (пусковою до 2500 Вт).
АСН-350 С має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу. Пристрій обладнаний тепловим захистом, захистом від 380 В і захистом від перевантаження.
АСН-350 С може експлуатуватись як у горизонтальному так і у вертикальному положенні. Для монтування на вертикальній поверхні комплектується дюбелями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.35 кВт |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 1 % |
- Ціна: 3 795 ₴





