Розумний сенсорний димер з терморегулятором LIVOLO програмований для теплої підлоги, золото, скляна рамка

Дотик до сенсорного димера LIVOLO перетворюється на витончену гру світла. Пальці ковзають надчутливою скляною поверхнею, немов торкаючись струн, плавно ведучи світло від 1% ледь помітного сяйва світлячків до 100% повної місячної яскравості.
Кожна зміна інтенсивності відбувається м’яко й без ривків — делікатно, як дотик шовку. У режимі очікування підсвітка димера пульсує «дихаючим» світлом, а при дотику миттєво трансформується у візуальну шкалу яскравості, точно реагуючи на кожен рух пальця.
Завдяки інтеграції з EC-мережею та підтримці багатоплатформових сценаріїв освітлення підлаштовується під ваш ритм життя — тепле й зосереджене для ранкового читання або плавне згасання у режимі «кінотеатр».
LIVOLO робить керування світлом поетичним діалогом із простором, де кожен жест створює новий відтінок настрою та комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротовий стандарт | ZigBee |
| Вид датчика температури | Для повітря, Для підлоги |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Голосове управління | Так |
| Датчик температури | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Інтерфейс | Провідний |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 50 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 1 град. |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Підтримка сервісів | Amazon Alexa, Google Home |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Термозахист | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Управління | Додаток на Android та iOS |
| Колір | Золото |
| Вага | 0.1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виносний датчик | в комплекті |
| Гарантійний термін | 60 мес. |
| Гарантія | 60 місяців |
| Керування терморегулятора | Сенсорний |
| Комплектація терморегулятора | Механізм + Рамка |
| Максимальне навантаження | 3500 кВт |
| Особливості | Сенсорний екран |
| Терморегулятор з | Димер |
- Ціна: 7 705 ₴




