Нагрівальний кабель In-therm ADSV20 2790 Вт (13,9 - 19,5 м2), електрична тепла підлога
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Універсальний нагрівальний кабель in-therm ADSV20 можна використовувати як для монтажу в цементну стяжку під плитку, ламінат, ковролін, паркетну дошку і ін. підлогові покриття, так і в плитковий клей під плитку або керамограніт. Являє собою тонкий двожильний кабель діаметром 4 мм і потужністю 20 Вт/м.п.. Внутрішня ізоляція даного нагрівального кабелю складається з фторопласту (температура плавлення - 250°С), а зовнішня з полівінілхлориду (температура плавлення - 105°С).
Переваги нагрівального кабелю in-therm ADSV20 полягають у наступному:
- доступна ціна;
- європейська якість продукту (зроблений на заводі Fenix - Чехія) з сертифікацією IEC 60800;
- універсальний (можна укладати як в стяжку, так і в плитковий клей);
- може закрити максимальну площу, навіть зі складною геометрією;
- можна використовувати як для основного обігріву приміщення так і комфортного підігріву підлоги, лише змінюючи крок укладання кабелю;
В комплект поставки теплої підлоги In-therm ADSV20 входить:
- нагрівальний кабель In-therm ADSV20;
- інструкція з гарантійним талоном;
- брендова коробка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Потужність (Вт) | Довжина нагрівального кабелю (м) | Площа (м2) | Ціна (грн) | ||
| крок укладання 14 см, 143 Вт/м2 | крок укладання 12 см, 167 Вт/м2 | крок укладання 10 см, 200 Вт/м2 | |||
| 170 | 8 | 1,1 | 1,0 | 0,8 | 1 690 |
| 270 | 14 | 2,0 | 1,7 | 1,4 | 2 200 |
| 350 | 17 | 2,4 | 2,0 | 1,7 | 2 480 |
| 460 | 22 | 3,1 | 2,6 | 2,2 | 2 830 |
| 550 | 27 | 3,8 | 3,2 | 2,7 | 3 050 |
| 640 | 32 | 4,5 | 3,8 | 3,2 | 3 530 |
| 720 | 36 | 5,0 | 4,3 | 3,6 | 3 850 |
| 870 | 44 | 6,2 | 5,3 | 4,4 | 4 600 |
| 1080 | 53 | 7,4 | 6,4 | 5,3 | 5 000 |
| 1300 | 64 | 9,0 | 7,7 | 6,4 | 5 910 |
| 1580 | 79 | 11,1 | 9,5 | 7,9 | 7 140 |
| 1850 | 92 | 12,9 | 11,0 | 9,2 | 8 530 |
| 2330 | 116 | 16,2 | 13,9 | 11,6 | 10 510 |
| 2790 | 139 | 19,5 | 16,7 | 13,9 | 13 420 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальний радіус вигину | 24 мм |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Довжина живильного проводу | 1.5 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Допустима похибка опору | -5% / +10% |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка, ламінат, лінолеум |
| Площа під укладку / Потужність / Довжина кабелю | 13.9 - 19.5 м2 / 2790 Вт / 139 м |
- Ціна: 13 420 ₴


